€ 509 000
Deze fantastische villa’s liggen dichtbij ‘La Marquesa Golf en Country club’ en hebben een prachtig uitzicht over het landschap in de richting van de Middellandse Zee.
De villa heeft een eigentijdse stijl met een niet al te grote, maar goed ontworpen tuin en terras. Het is zeer sfeervol en bevat een open woonkamer met veel natuurlijk licht, het heeft een tuinen een solarium.
De prijs is inclusief de pre-installaties voor airconditioning, alarmsysteem en telecommunicatiesysteem, badkamermeubels, keukenmeubilair en parkeerplaats.
Groot zwembad en kelderverdieping zijn inbegrepen in de prijs.
Deze villa is gebouwd met zeer kwalitatieve materialen en is voorzien van zwembad, electrische toestellen, airco, aangelegde tuin, led verlichting binnen en buiten en electrische rolluiken.
Contacteer ons voor meer info, details en beschikbaarheden.
Provincie Ciudad Quesada
Land Spanje
Prijs: 509 000€
Nieuwbouw:Nee
Zwembad:Ja
Slaapkamers :4
Badkamers :3
Oppervlakte: 201 m2
Oppervlakte perceel: 290 m2